dr n med Maciej Mikołajczyk


Absolwent Wydziału Stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Autor i współautor licznych prac naukowych z zakresu stomatologii dotyczących  leczenia minimalnie inwazyjnego w protetyce stomatologicznej, oraz traumatologii.

Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w Katedrze Stomatologii Wieku Rozwojowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2008 roku za pracę pod tytułem: „Ocena działania ozonu na zębinę zakażoną bakteriami próchnicotwórczymi”.

Obecnie prowadzi zajęcia ze studentami studiów anglojęzycznych na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W latach 2010-2012 dyrektor naukowy i wykładowca międzynarodowego cyklu szkoleniowego  „Forum Dentysty Praktyka”. Od 2013 redaktor prowadzący cyklu wydawniczego „Endodoncja w praktyce gabinetu”. Członek Rady Naukowej czasopisma „Cosmetic Dentistry Beauty and Science”.

Zwycięzca plebiscytu  Portalu Dentystycznego  „Dentysta Roku 2016” w regionie łódzkim.  

Autor licznych wykładów i warsztatów z zakresu stosowania technik minimalnie inwazyjnych w protetyce stomatologicznej, ergonomii przy pracy w powiększeniu mikroskopowym, oraz nowoczesnego leczenia endodontycznego, prowadzonych w kraju i za granicą.

Lek. dent. Małgorzata Finke - Mikołajczyk


Absolwentka Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Nieustannie doskonali swoje umiejętności i zwiększa doświadczenie w pracy lekarza stomatologa biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, zarówno teoretycznych jak i praktycznych.